lek. stom. Robert Kucharski

specjalista chirurgii stomatologicznej

Specjalista Chirurgii Stomatologicznej
Robert ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny w 1996 roku, gdzie pracował następnie przez 10 lat jako asystent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej.

W 2005 obronił egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii stomatologicznej.
Od 24 lat zajmuje się chirurgią wykonując wszystkie zabiegi z jej zakresu, jak również mikrochirurgią i chirurgią periodontologiczną. Jako jeden z pierwszych chirurgów, zajął się implantologią na Pomorzu. W 2005 r. założył Centrum Stomatologii Neodentica, które wciąż rozwija wraz z zespołem. Uczestniczył w wielu kursach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii, wciąż rozwija swoje umiejętności chirurgiczne i poszerza wiedzę. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS-EDI

Centrum Stomatologii Neodentica z Gdańska oferuje swoim pacjentom najwyższą jakość usług i opiekę najlepszych specjalistów. Wszystkie podejmowane przez nas działania zmierzają do tego, aby każdy nasz pacjent po wyjściu z gabinetu mógł uśmiechać się bez skrępowania. Nowoczesne wyposażenie, przyjemna atmosfera i kompetentni dentyści to u nas standard.

  • przywracają pacjentowi piękny, pewny uśmiech;
  • umożliwiają trwałe odtworzenie brakujących zębów;
  • zapewniają pacjentowi pełny komfort fizyczny i psychiczny;
  • zapewniają doskonały efekt estetyczny i naturalny wygląd uzębienia;
  • pozwalają uniknąć kłopotów związanych z tradycyjnymi uzupełnieniami protetycznymi (wyjmowanie protez, szlifowanie zębów).

Stosowane dziś implanty stomatologiczne to niewielkie, tytanowe śruby umieszczane chirurgicznie w kościach szczęk, zastępujące korzeń brakującego zęba.Tworzą podbudowę dla nowej korony zęba.

W naszej klinice stosujemy w zależności od warunków w kości implanty firm Astra Tech i Nobel Biocare. Wszystkie te implanty produkowane są z wysokiej czystości tytanu (grade IV wg międzynarodowej normy ISO). Są to implanty stomatologiczne najwyższej jakości. Gwarantuje to naszym pacjentom bezpieczeństwo oraz znakomitą estetykę.

lek. stom. Robert Kucharski

specjalista chirurgii stomatologicznej

dr n.med. Dorota Klonowicz

specjalista chirurgii stomatologicznej

lek.dent. Małgorzata Kryńska

specjalista protetyki stomatologicznej

lek.dent. Maria Mikołajska

specjalista chirurgii stomatologicznej

lek. dent. Magdalena Baszun

specjalista periodontologii

Umów się na wizytę w Neodentica!

Kontakt

Telefon: 601 662 642

Telefon: 58 302 39 92

Wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego

Opinie o lek. stom. Robercie Kucharskim

Robert Kucharski - ZnanyLekarz.pl

Neodentica

Robert Kucharski

58 302 39 92

601 662 642

neodentica@neodentica.com